Yhteystiedot

Yhteystiedot - Niiralan Kulma

Toimisto- ja käyntiosoite

Niiralan Kulma Oy
Puijonkatu 35
70100 Kuopio

Toimisto avoinna:

ma-to klo 12-15
pe klo 8-11


@niiralankulma Facebookissa >>


Niiralan Kulma YouTubessa >>

 

Varasto

Hopeakatu 6
(käyntiosoite Pronssikuja 7B)
70150 Kuopio

Varaston asiakaspalvelu avoinna:

ma-to klo 12-15

 

 

Yleiset yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

puhelinpalvelu ma-to klo 9-11, pe klo 12-14

017-2655 301
niiralan.kulma@niiralankulma.fi

Hakijapalvelu

Puhelinpalvelu ma-pe klo 9-11 ja 12-14.

017-2655 305
hakijapalvelu@niiralankulma.fi

Liiketilojen vuokraus

Liiketilojen vuokraus

044 7655332
liiketilat@niiralankulma.fi

Asiakaspalvelu - Varasto

Varasto/Hopeakatu 6. Avoinna ma-to klo 12-15

044 7655 350
varasto@niiralankulma.fi

Puhelinvaihde

vaihde palvelee ma-to klo 8-15:15 ja pe klo 8-14:15

017-2655 300

 

Asukaspalvelu

Palveluneuvojat

Vuokrasopimukset, varastovuokraukset, irtisanomiset. Puhelinpalvelu ma-to klo 9-11, pe 12-14

017-2655 301
palveluneuvonta@niiralankulma.fi

Vuokranseuranta

puhelinpalvelu ma-to klo 9-11, pe klo 12-14

017-2655 302
vuokrat@niiralankulma.fi

Peruskorjausmuutot

puhelinpalvelu ma-to klo 9-11, pe klo 12-14

017-2655 307
peruskorjausmuutot@niiralankulma.fi

 

Kiinteistönhoito

Kiinteistönhoitaja - päivystys Kuopio

Ilta-, viikonloppu- ja pyhäpäivystys, ovien avaus, KUOPIO

044 7655 499

Kiinteistönhoito ja -huolto - kiireetön

Ota yhteys oman alueesi kiinteistönhoitajaan


 

Asukasisännöinti

Asumisviihtyvyys

puhelinpalvelu ma-ti, to klo 9-11, pe klo 12-14

017-2655 303
asumisrauha@niiralankulma.fi

Asukashallinto

puhelinpalvelu ma-to klo 9-11, pe klo 12-14

017-2655 304
asukashallinto@niiralankulma.fi

Asumisneuvonta

puhelinpalvelu maanantaisin klo 10-15. Muina aikoina varaa henkilökohtainen tapaamisaika sähköpostitse.

017 2655 306
asumisneuvonta@niiralankulma.fi

 

ASUNTOA HAKEVILLE

ASUKKAILLE

NIIRALAN KULMA

SÄHKÖINEN ASIOINTI